Trädgårdsmöblemang 5 delar, Fiber STHLM
Slutpris1 000 SEK
Värdering1 000 SEK
Gavlar till parksoffa, "Ormbunkssoffan"
Slutpris400 SEK
Värdering800 SEK
Stolar 3st, Grythyttan
Stolar 3st, Grythyttan
Slutpris1 300 SEK
Värdering1 000 SEK
Blombänk, jugend, tidigt 1900-tal
Slutpris1 600 SEK
Värdering500 SEK
Soffbord, "Colorado", Folke Ohlsson för Tingströms
Slutpris100 SEK
Värdering500 SEK
Spegel med konsolbord, gustaviansk stil, 1900-talets första hälft
Slutpris600 SEK
Värdering800 SEK
Pall, allmoge, 1800-tal
Pall, allmoge, 1800-tal
Slutpris400 SEK
Värdering500 SEK
Sidobord, "Monterey", Peter J. Lassen för Montana, Danmark.
Slutpris100 SEK
Värdering1 000 SEK
Möbler 3 delar, 1950/60-tal
Möbler 3 delar, 1950/60-tal
Slutpris1 100 SEK
Värdering800 SEK
Sekretär, 1950/60-tal
Sekretär, 1950/60-tal
Slutpris3 600 SEK
Värdering800 SEK
Sybord, Henning Forsman, Julita gård
Slutpris200 SEK
Värdering400 SEK
Fladdermusfåtölj, 1960-tal
Fladdermusfåtölj, 1960-tal
Slutpris1 000 SEK
Värdering800 SEK
Fällbord, 1800-tal
Fällbord, 1800-tal
Slutpris600 SEK
Värdering500 SEK
Pallar 3st, 1960-tal
Pallar 3st, 1960-tal
Slutpris1 000 SEK
Värdering500 SEK
Slutpris700 SEK
Värdering800 SEK
Postfack, 1900-talets första hälft
Slutpris400 SEK
Värdering1 000 SEK
Bokhylla, rokokostil, 1900-tal
Slutpris700 SEK
Värdering800 SEK
Vägghörnskåp, 17/1800-tal
Vägghörnskåp, 17/1800-tal
Slutpris300 SEK
Värdering500 SEK
Bänkskåp, allmoge, 1800-tal
Bänkskåp, allmoge, 1800-tal
Slutpris700 SEK
Värdering500 SEK
Skänk, rokokostil, 1900-talets första hälft
Slutpris300 SEK
Värdering800 SEK
Karmstolar ett par, gustaviansk stil, 1900-tal
Slutpris600 SEK
Värdering500 SEK
Korgstolar ett par, 1900-talets andra hälft
Slutpris400 SEK
Värdering500 SEK
Stolar ett par, gustavianska provinsarbeten, 1800-tal
Slutpris200 SEK
Värdering500 SEK
Bänk, 1950/60-tal
Bänk, 1950/60-tal
Slutpris400 SEK
Värdering400 SEK
Nattduksbord, omkring år 1900
Nattduksbord, omkring år 1900
Slutpris500 SEK
Värdering500 SEK
Insticksskåp, 17/1800-tal
Insticksskåp, 17/1800-tal
Slutpris200 SEK
Värdering500 SEK
Stolar ett par, 1940-tal
Stolar ett par, 1940-tal
Slutpris300 SEK
Värdering800 SEK
Hammock med benställning
Hammock med benställning
Slutpris1 200 SEK
Värdering800 SEK
Bord, funkis, 1930/40-tal
1141
Bord, funkis, 1930/40-tal
Slutpris400 SEK
Värdering800 SEK
Fåtöljer ett par, 1930-tal
Fåtöljer ett par, 1930-tal
Slutpris1 100 SEK
Värdering800 SEK
Orgelpall, omkring år 1900
Orgelpall, omkring år 1900
Slutpris100 SEK
Värdering500 SEK
Stol, rokoko, 1700-tal
Stol, rokoko, 1700-tal
Slutpris500 SEK
Värdering500 SEK
Nattduksbord ett par, jugend, 1900-talets början
Slutpris2 600 SEK
Värdering800 SEK
Blombord, 1950/60-tal
Blombord, 1950/60-tal
Slutpris700 SEK
Värdering400 SEK
Spegel, 1800-tal
Spegel, 1800-tal
Slutpris200 SEK
Värdering500 SEK
Herrbetjänt, Rydéns, Nybro, 1950-tal
Slutpris200 SEK
Värdering500 SEK
Spegel, Italien, 1900-tal
Spegel, Italien, 1900-tal
Slutpris600 SEK
Värdering500 SEK
Kista, omkring år 1900
Kista, omkring år 1900
Slutpris1 200 SEK
Värdering500 SEK
Kista, barock, 1700-tal
1398
Kista, barock, 1700-tal
Slutpris200 SEK
Värdering800 SEK
Soffa, barockstil, 1900-talets första hälft
1399
Slutpris200 SEK
Värdering800 SEK
Spegel, empirestil, 1900-tal
1400
Spegel, empirestil, 1900-tal
Slutpris700 SEK
Värdering400 SEK
Nattduksbord ett par, rokokostil, 1900-talets andra hälft
1401
Slutpris500 SEK
Värdering500 SEK
Fåtöljer ett par, rokokostil, 1900-tal
Slutpris900 SEK
Värdering500 SEK
Byråer 4st, 1960-tal
1419
Byråer 4st, 1960-tal
Slutpris2 600 SEK
Värdering800 SEK
Bordsmonter, tidigt 1900-tal
Bordsmonter, tidigt 1900-tal
Slutpris500 SEK
Värdering400 SEK
Bord 2st, 1900-tal
1460
Bord 2st, 1900-tal
Slutpris1 200 SEK
Värdering500 SEK
Möbler 2 delar, gustaviansk stil, 1900-talets andra hälft
1461
Slutpris700 SEK
Värdering500 SEK
Spegel, omkring år 1900
Spegel, omkring år 1900
Slutpris1 200 SEK
Värdering400 SEK