Brasskärm, omkring år 1900
1287
Brasskärm, omkring år 1900
Slutpris700 SEK
Värdering400 SEK
Vägghylla, String, 1950/60-tal
Slutpris400 SEK
Värdering500 SEK
Sideboard, gustaviansk stil, 1900-tal
Slutpris700 SEK
Värdering800 SEK
Nattduksbord ett par, 1900-talets första hälft
Slutpris600 SEK
Värdering500 SEK
Sängram, gustaviansk stil, 1800-tal
Slutpris100 SEK
Värdering1 000 SEK
Soffa för hörn, nyrokoko, 1800-talets andra hälft
Slutpris300 SEK
Värdering800 SEK
Bord, jugend, tidigt 1900-tal
1377
Bord, jugend, tidigt 1900-tal
Slutpris1 800 SEK
Värdering400 SEK
Spegel, venetiansk stil, omkring år 1900
1395
Slutpris700 SEK
Värdering400 SEK
Piedestal, empirestil, 1900-talets andra hälft
Slutpris300 SEK
Värdering400 SEK
Piedestaler ett par, 19/2000-tal
1404
Slutpris600 SEK
Värdering500 SEK
Serveringsvagn, 1900-talets slut
1423
Slutpris600 SEK
Värdering400 SEK
Nattduksbord ett par, industristil, 2000-tal
1431
Slutpris300 SEK
Värdering500 SEK
Spegel, Kina, 1900-talets andra hälft
1434
Slutpris300 SEK
Värdering500 SEK
Spegel, "MK-298", Mäkisen Kuvastin OY, Finland
1467
Slutpris500 SEK
Värdering500 SEK
Spegel, rokokostil, 1900-tal
Spegel, rokokostil, 1900-tal
Slutpris300 SEK
Värdering400 SEK
Trädgårdsstolar 4st, 1900-talets andra hälft
Slutpris600 SEK
Värdering500 SEK
Spegel, Uno & Östen Kristansson för Luxus
Slutpris500 SEK
Värdering500 SEK
Stolar 4st, allmoge, 1800-tal
Stolar 4st, allmoge, 1800-tal
Slutpris100 SEK
Värdering500 SEK
Bord, 2000-tal
1559
Bord, 2000-tal
Slutpris300 SEK
Värdering400 SEK
Byrå, gustaviansk stil, 1900-tal
1594
Slutpris200 SEK
Värdering400 SEK
Spegel med konsolbord, 1900-talets första hälft
1647
Slutpris500 SEK
Värdering400 SEK
Kartotek, 1900-talets första hälft
1680
Slutpris300 SEK
Värdering500 SEK
Trappstol, Lindkvists Mekaniska Verkstad, Motala
1693
Slutpris700 SEK
Värdering400 SEK
Rökbord, 1920/30-tal
1696
Rökbord, 1920/30-tal
Slutpris700 SEK
Värdering500 SEK
Väggskåp, allmoge, delvis 1800-tal
1698
Slutpris300 SEK
Värdering400 SEK
Korgstol, tidigt 1900-tal
Korgstol, tidigt 1900-tal
Slutpris700 SEK
Värdering500 SEK
Byrå, 1950/60-tal
Byrå, 1950/60-tal
Slutpris500 SEK
Värdering400 SEK
Möbler 2 delar, 19/2000-tal
1748
Möbler 2 delar, 19/2000-tal
Slutpris100 SEK
Värdering400 SEK
Spegel, omkring år 1900
1771
Spegel, omkring år 1900
Slutpris300 SEK
Värdering400 SEK
Spegel, 1800-talets slut
1784
Spegel, 1800-talets slut
Slutpris1 500 SEK
Värdering400 SEK
Stolar 3+2, Karl Johan, 1800-tal
Slutpris100 SEK
Värdering500 SEK
Slutpris200 SEK
Värdering400 SEK
Tamburmajorer 2st, 1900-talets andra hälft
1836
Slutpris800 SEK
Värdering500 SEK
1857
Slutpris300 SEK
Värdering400 SEK
Kontorsstol, Karl Erik Ekselius, 1900-talets andra hälft
1950
Slutpris100 SEK
Värdering400 SEK
Spegel, 1800-talets slut
1954
Spegel, 1800-talets slut
Slutpris400 SEK
Värdering400 SEK
Rottingmöbler 3 delar
2024
Rottingmöbler 3 delar
Slutpris400 SEK
Värdering500 SEK
Speglar 4st, 19/2000-tal
2027
Speglar 4st, 19/2000-tal
Slutpris400 SEK
Värdering400 SEK
2046
SlutprisInga bud
Värdering500 SEK
Bänkar 4st, 1900-tal
2047
Bänkar 4st, 1900-tal
Slutpris500 SEK
Värdering500 SEK
Klädhängare 2st, tidigt 1900-tal
2074
Slutpris500 SEK
Värdering500 SEK
Parti rottingmöbler, m.m.
2078
Parti rottingmöbler, m.m.
Slutpris500 SEK
Värdering800 SEK
Speglar ett par, 2000-tal
2096
Speglar ett par, 2000-tal
Slutpris100 SEK
Värdering400 SEK
Serveringsvagn, barockstil, 1900-talets första hälft
2111
Slutpris200 SEK
Värdering400 SEK
Verktygsvagn, Wisent
2122
Verktygsvagn, Wisent
Slutpris1 700 SEK
Värdering800 SEK
Gymnastikbock, Rantsows, Hjärnarp
2125
Slutpris400 SEK
Värdering1 000 SEK
Radiomöbel, Philips, typ FS666A, 1950-tal
2142
Slutpris100 SEK
Värdering500 SEK
Dörrar 4st, 17/1800-tal
2167
Dörrar 4st, 17/1800-tal
Slutpris400 SEK
Värdering1 000 SEK