Delar till vägghyllor, 1950/60-tal
Slutpris700 SEK
Värdering500 SEK
Vägghylla, String, 1950/60-tal
Slutpris500 SEK
Värdering500 SEK
1429
Slutpris300 SEK
Värdering500 SEK
Vägghyllor 2st, 1950/60-tal
Vägghyllor 2st, 1950/60-tal
Slutpris700 SEK
Värdering500 SEK
Piedestal, empirestil, 1900-tal
Slutpris500 SEK
Värdering500 SEK
Spegel, 1900-tal
Spegel, 1900-tal
Slutpris300 SEK
Värdering400 SEK
Hatthylla, funkis, 1940-tal
Hatthylla, funkis, 1940-tal
Slutpris700 SEK
Värdering800 SEK
Slutpris300 SEK
Värdering500 SEK
Karmstol, jugend, tidigt 1900-tal
Slutpris800 SEK
Värdering500 SEK
Stolar 4+3, jugend, 1900-talets början
Slutpris100 SEK
Värdering500 SEK
Stolar 6st, gustaviansk stil, 1900-tal
Slutpris100 SEK
Värdering500 SEK
Stolar 3st samt gungstol, omkring 1900-talets mitt
Slutpris500 SEK
Värdering500 SEK
Spegel, 1900-talets första hälft
Slutpris300 SEK
Värdering500 SEK
Slutpris500 SEK
Värdering500 SEK
Soffa, nyrokoko, 1800-talets andra hälft
1545
Slutpris200 SEK
Värdering500 SEK
Bord, 1900-talets första hälft
1549
Slutpris100 SEK
Värdering400 SEK
Korgstolar 3st
1566
Korgstolar 3st
Slutpris1 500 SEK
Värdering500 SEK
Pianobänk, 1900-talets första del
1575
Slutpris400 SEK
Värdering400 SEK
Pall, 1900-talets andra hälft
1595
Pall, 1900-talets andra hälft
Slutpris100 SEK
Värdering400 SEK
Stol, allmoge, 1800-tal
1596
Stol, allmoge, 1800-tal
Slutpris300 SEK
Värdering400 SEK
Barstol, "K65", Alvar Aalto
1612
Barstol, "K65", Alvar Aalto
Slutpris800 SEK
Värdering500 SEK
Nattduksbord, jugend, tidigt 1900-tal
Slutpris800 SEK
Värdering400 SEK
Korgstolar ett par, 1900-talets andra hälft
1614
Slutpris600 SEK
Värdering500 SEK
Blombänk, rokokostil, 1900-talets första hälft
1615
Slutpris900 SEK
Värdering500 SEK
Stol, allmoge, 1800-tal
Stol, allmoge, 1800-tal
Slutpris200 SEK
Värdering400 SEK
Spegel, 1800-talets andra hälft
Slutpris600 SEK
Värdering500 SEK
Spegel, så kallad "Solspegel", 2000-tal
Slutpris600 SEK
Värdering400 SEK
Barstolar 4st, IKEA, 2000-tal
Barstolar 4st, IKEA, 2000-tal
Slutpris100 SEK
Värdering400 SEK
Brasskärm, omkring 1800-talets mitt
Slutpris100 SEK
Värdering500 SEK
Stolar 4st, allmoge, 1800-tal
Stolar 4st, allmoge, 1800-tal
Slutpris200 SEK
Värdering500 SEK
Spegel, 1800-talets slut
Spegel, 1800-talets slut
Slutpris300 SEK
Värdering400 SEK
Spegel, rokokostil, 1900-tal
Spegel, rokokostil, 1900-tal
Slutpris300 SEK
Värdering400 SEK
Speglar 2st, 1900-talets andra hälft
Slutpris1 600 SEK
Värdering400 SEK
Hallmöbel, 1950/60-tal
1881
Hallmöbel, 1950/60-tal
Slutpris700 SEK
Värdering500 SEK
Blompiedestaler 3st, 1900-talets senare del
1882
Slutpris100 SEK
Värdering400 SEK
Spegel, nyrokoko, 1800-talets andra hälft
Slutpris400 SEK
Värdering400 SEK
 Soffbord, 1900-talets slut
1955
Soffbord, 1900-talets slut
Slutpris200 SEK
Värdering400 SEK
Sybord, nyrenässans, 1800-talets slut
1973
Slutpris100 SEK
Värdering400 SEK
Speglar 2st, 1900-talets senare del
2000
Slutpris300 SEK
Värdering400 SEK
Byråer 2st, 1900-tal
2004
Byråer 2st, 1900-tal
Slutpris500 SEK
Värdering500 SEK
Bord 2st, omkring år 1900
2005
Bord 2st, omkring år 1900
Slutpris400 SEK
Värdering400 SEK
Stolar 6st, allmoge, 17/1800-tal
2025
Slutpris900 SEK
Värdering500 SEK
Pallar 6st, bl.a. 1800-tal
2054
Pallar 6st, bl.a. 1800-tal
Slutpris500 SEK
Värdering500 SEK
Vagn i rostfritt stål
2064
Vagn i rostfritt stål
Slutpris700 SEK
Värdering500 SEK
Uppsats/vägghylla, omkring år 1900
2065
SlutprisInga bud
Värdering500 SEK
2096
Slutpris300 SEK
Värdering400 SEK
Möbler 2 delar, 1800-tal
2135
Möbler 2 delar, 1800-tal
Slutpris200 SEK
Värdering500 SEK
Pallar 6st, 1900-talets andra hälft
2144
Slutpris600 SEK
Värdering500 SEK