Stolar 4st, 1900-talets andra hälft
Slutpris500 SEK
Värdering500 SEK
Fåtöljer 2+1, Göte Möbler
Fåtöljer 2+1, Göte Möbler
Slutpris600 SEK
Värdering800 SEK
Karmstol, "Kadett", Tomas Jelinek för IKEA
Slutpris500 SEK
Värdering400 SEK
Karmstol, senbarock, 1700-tal
Karmstol, senbarock, 1700-tal
Slutpris100 SEK
Värdering500 SEK
Salongsmöbel 5 delar, Karl Johan stil, 18/1900-tal
Slutpris200 SEK
Värdering500 SEK
Möblemang 7 delar, Karl Johan, 1800-tal
Slutpris1 300 SEK
Värdering800 SEK
Stol, gustavianskt Lindomearbete, 1800-talets början
Slutpris600 SEK
Värdering500 SEK
Skrivbord, art deco, 1920/30-tal
SlutprisInga bud
Värdering1 000 SEK
Byrå, rokokostil, 1900-tal
Byrå, rokokostil, 1900-tal
Slutpris200 SEK
Värdering500 SEK
Kista, 1900-tal
Kista, 1900-tal
Slutpris300 SEK
Värdering500 SEK
Hallmöbel, art deco, 1900-talets första hälft
Slutpris4 200 SEK
Värdering500 SEK
Bokhylla, 1900-talets första hälft
Slutpris100 SEK
Värdering500 SEK
Pallar 6st, 1900-talets slut
Pallar 6st, 1900-talets slut
Slutpris800 SEK
Värdering800 SEK
Karmstolar 3st, gustaviansk stil, 1900-tal
Slutpris800 SEK
Värdering500 SEK
Taburetter 2st, 1800-tal
Taburetter 2st, 1800-tal
Slutpris400 SEK
Värdering500 SEK
Byrå, 1950/60-tal
Byrå, 1950/60-tal
Slutpris600 SEK
Värdering500 SEK
Trädgårdsstolar 4st, 1900-talets andra hälft
Slutpris1 300 SEK
Värdering1 000 SEK
Sjömanskista, omkring år 1900
Sjömanskista, omkring år 1900
Slutpris400 SEK
Värdering800 SEK
Karmstol, rokoko, 1700-tal
Karmstol, rokoko, 1700-tal
Slutpris500 SEK
Värdering500 SEK
Vägghylla, String, 1900-talets andra hälft
Slutpris300 SEK
Värdering400 SEK
Vägghylla, jugend, tidigt 1900-tal
Slutpris1 400 SEK
Värdering500 SEK
Serveringsvagn, 19/2000-tal
Serveringsvagn, 19/2000-tal
Slutpris100 SEK
Värdering400 SEK
Karmstol, 1800-tal
Karmstol, 1800-tal
SlutprisInga bud
Värdering400 SEK
Stolar 6st samt karmstolar ett par, Gastone Rinaldi, Italien
Slutpris100 SEK
Värdering800 SEK
Spegel, omkring år 1900
Spegel, omkring år 1900
Slutpris700 SEK
Värdering500 SEK
Serveringsvagn, 1900-talets slut
Slutpris100 SEK
Värdering400 SEK
Karmstolar ett par, gustaviansk stil, 1900-tal
Slutpris400 SEK
Värdering500 SEK
Fåtöljer ett par, gustaviansk stil, 1900-tal
Slutpris900 SEK
Värdering800 SEK
Spegel, nyrokoko, 1800-talets andra hälft
1149
Slutpris600 SEK
Värdering800 SEK
Pelarbord, nyrokoko, 1800-talets andra hälft
1167
Slutpris100 SEK
Värdering500 SEK
Spegel, Nordiska Kompaniet, 1900-talets första hälft
Slutpris700 SEK
Värdering500 SEK
Spegel, Fröseke
Spegel, Fröseke
Slutpris700 SEK
Värdering400 SEK
Trappstol, Awab, 1950/60-tal
Trappstol, Awab, 1950/60-tal
Slutpris400 SEK
Värdering500 SEK
Vägghylla, String, 1950/60-tal
1235
Slutpris500 SEK
Värdering500 SEK
Öronlappsfåtölj, 1900-talets andra hälft
Slutpris300 SEK
Värdering500 SEK
Blombord, jugend, tidigt 1900-tal
Slutpris500 SEK
Värdering500 SEK
Spegel med spegellampetter ett par, gustaviansk stil, 1900-tal
Slutpris700 SEK
Värdering500 SEK
Trappstol, AWAB, 1950/60-tal
Trappstol, AWAB, 1950/60-tal
Slutpris1 400 SEK
Värdering500 SEK
Kvarnbord, 17/1800-tal
Kvarnbord, 17/1800-tal
Slutpris700 SEK
Värdering1 500 SEK
Spegel, fornnordisk stil, tidigt 1900-tal
1323
Slutpris600 SEK
Värdering400 SEK
Tamburmajor, 1900-talets andra hälft
Slutpris500 SEK
Värdering800 SEK
Vägghylla, 1950/60-tal
Vägghylla, 1950/60-tal
Slutpris200 SEK
Värdering500 SEK
Resekoffert, 1900-talets början
1344
Slutpris100 SEK
Värdering500 SEK
Serveringsbord, Nils J. Tvengsberg, Norplasta, Norge
Slutpris200 SEK
Värdering400 SEK
Kubbstol, 1900-tal
Kubbstol, 1900-tal
Slutpris400 SEK
Värdering500 SEK
Vägghylla, 1950/60-tal
1391
Vägghylla, 1950/60-tal
Slutpris400 SEK
Värdering500 SEK
Skrivbord, 1800-talets slut
Skrivbord, 1800-talets slut
Slutpris1 300 SEK
Värdering800 SEK
Spegellampetter ett par, gustaviansk stil, 19/2000-tal
1424
Slutpris400 SEK
Värdering500 SEK