- Watches & ClocksRensa filter
Damarmbandsur 4st, Omega
Slutpris1 000 SEK
Värdering500 SEK
1407
Fickur 3st, varav 2st i silver
Slutpris800 SEK
Värdering500 SEK
1408
Golvur, allmoge, bär datering 1753
Slutpris100 SEK
Värdering500 SEK
Pendelur, empirestil, 1900-tal
Slutpris100 SEK
Värdering500 SEK
Fickur i silver, Omega
Slutpris800 SEK
Värdering500 SEK
Armbandsur 6st
Slutpris600 SEK
Värdering400 SEK
Klockor 7 delar
Slutpris900 SEK
Värdering500 SEK
Herrarmbandsur 3st
Slutpris2 300 SEK
Värdering400 SEK
Parti klockor
Slutpris2 000 SEK
Värdering500 SEK
1640
Damarmbandsur, Royal, 14k
Slutpris600 SEK
Värdering1 000 SEK
1727
Armbandsur 6st
Slutpris600 SEK
Värdering400 SEK
1776
Pendelur, Junghans, tidigt 1900-tal
Slutpris200 SEK
Värdering400 SEK
1854
Klockor 7st, bl.a. 1950/60-tal
Slutpris300 SEK
Värdering400 SEK
1884
Parti fickur och silvermynt
Slutpris1 200 SEK
Värdering400 SEK
1888
Parti klockor, bl.a. omkring 1900-talets mitt
Slutpris1 100 SEK
Värdering500 SEK
1906
Slutpris700 SEK
Värdering500 SEK
1942
Parti klockor
Slutpris600 SEK
Värdering800 SEK
2134
Parti armbandsur
Slutpris300 SEK
Värdering400 SEK