Stolar ett par, senbarock, 1700-tal
Slutpris1 200 SEK
Värdering500 SEK
Karmstolar 3st, 1950/60-tal
Karmstolar 3st, 1950/60-tal
Slutpris200 SEK
Värdering500 SEK
Byrå, 1950/60-tal
Byrå, 1950/60-tal
Slutpris600 SEK
Värdering800 SEK
Rullklaffssekretär, 1950/60-tal
Slutpris600 SEK
Värdering800 SEK
Resegarderob, Everwear, 1900-talets början
Slutpris700 SEK
Värdering800 SEK
Hatthylla, funkis, 1940-tal
Hatthylla, funkis, 1940-tal
Slutpris600 SEK
Värdering500 SEK
Piedestal, empirestil, 1900-tal
Slutpris400 SEK
Värdering400 SEK
Karmstolar ett par, 1950/60-tal
Slutpris100 SEK
Värdering800 SEK
Kubbstol, 1900-talets första hälft
Slutpris100 SEK
Värdering500 SEK
Fåtöljer ett par, art deco, 1930/40-tal
Slutpris200 SEK
Värdering800 SEK
Hörnskåp, 17/1800-tal
Hörnskåp, 17/1800-tal
Slutpris500 SEK
Värdering500 SEK
Byrå, 1900-talets första del
Byrå, 1900-talets första del
Slutpris300 SEK
Värdering800 SEK
Bord med fällskivor, 1900-talets början
Slutpris300 SEK
Värdering800 SEK
Bord, jugend, 1900-talets början
Slutpris500 SEK
Värdering1 000 SEK
Skrivbord, jugend, tidigt 1900-tal
Slutpris200 SEK
Värdering800 SEK
Bordsskiva, allmoge, 1800-tal
Bordsskiva, allmoge, 1800-tal
Slutpris700 SEK
Värdering1 000 SEK
Stolar ett par, gustaviansk stil, 1900-tal
Slutpris200 SEK
Värdering500 SEK
Tidskriftsställ, så kallad "Canterbury"
Slutpris100 SEK
Värdering400 SEK
Räcken 2st, 2000-tal
Räcken 2st, 2000-tal
Slutpris400 SEK
Värdering1 000 SEK
Arbetsmöbel,
Arbetsmöbel,
Slutpris400 SEK
Värdering800 SEK
Soffa, 1900-talets första hälft
1132
Slutpris100 SEK
Värdering1 000 SEK
Hylla, 1900-talets första hälft
Slutpris1 300 SEK
Värdering800 SEK
Spegel med konsolbord, rokokostil, 1900-tal
Slutpris100 SEK
Värdering500 SEK
Spegel, 1800-talets slut
Spegel, 1800-talets slut
Slutpris100 SEK
Värdering500 SEK
Sidobord, Ulla Christiansson för Karl Andersson & Söner
Slutpris800 SEK
Värdering2 000 SEK
Soffbord, 1900-talets slut
1141
Soffbord, 1900-talets slut
Slutpris100 SEK
Värdering500 SEK
Stolar 4st, Gärsnäs, 1994
Stolar 4st, Gärsnäs, 1994
Slutpris100 SEK
Värdering800 SEK
Bord 2st, England
1143
Bord 2st, England
Slutpris200 SEK
Värdering500 SEK
Serveringsbord 3st, Englesson, 1900-talets slut
1144
Slutpris400 SEK
Värdering1 000 SEK
Bockbordsdelar, allmoge, 1800-tal
1147
Slutpris900 SEK
Värdering1 000 SEK
Papperskorg, 1900-talets andra hälft
1153
Slutpris100 SEK
Värdering500 SEK
Byrå, 1950/60-tal
Byrå, 1950/60-tal
Slutpris1 200 SEK
Värdering500 SEK
Kubbstolar för barn 2st, 1900-tal
Slutpris600 SEK
Värdering500 SEK
Bokhylla, 1950/60-tal
Bokhylla, 1950/60-tal
Slutpris600 SEK
Värdering800 SEK
Spegel, gustaviansk stil, Claes Hultberg, Stockholm, 1900-tal
Slutpris600 SEK
Värdering800 SEK
Pall, 1900-talets slut
Pall, 1900-talets slut
SlutprisInga bud
Värdering500 SEK
Fåtöljer ett par, 19/2000-tal
Fåtöljer ett par, 19/2000-tal
Slutpris500 SEK
Värdering400 SEK
Altanstolar ett par, Ashby Garden
Slutpris400 SEK
Värdering500 SEK
Bord med fällskivor, tidigt 1900-tal
Slutpris400 SEK
Värdering400 SEK
Vägghylla, String, 1950/60-tal
Slutpris500 SEK
Värdering800 SEK
Brasskärm, omkring år 1900
Brasskärm, omkring år 1900
Slutpris400 SEK
Värdering800 SEK
Tavelställ, 1900-talets senare del
Slutpris500 SEK
Värdering500 SEK
Vägghylla, 1900-talets början
1368
Vägghylla, 1900-talets början
Slutpris500 SEK
Värdering800 SEK
Bakbordsskiva, allmoge, 1800-tal
Slutpris200 SEK
Värdering500 SEK
Spegel, gustaviansk stil, 1900-tal
Slutpris100 SEK
Värdering400 SEK
Bord 2st, 18/1900-tal
Bord 2st, 18/1900-tal
Slutpris500 SEK
Värdering500 SEK
Fåtölj, "Skopa", Olle Gjerlöv-Knudsen och Torben Lind för IKEA
Slutpris300 SEK
Värdering500 SEK
Skrivbord, 1800-talets slut
1465
Skrivbord, 1800-talets slut
Slutpris1 600 SEK
Värdering500 SEK