Kista, allmoge, 1700-tal
Kista, allmoge, 1700-tal
Slutpris300 SEK
Värdering400 SEK
Stolar 7st
Stolar 7st
Slutpris1 000 SEK
Värdering800 SEK
Bockbord, 1900-talets andra hälft
Slutpris1 400 SEK
Värdering800 SEK
Herrbetjänter 2st, Fratelli Reguitto, Italien
Slutpris1 100 SEK
Värdering800 SEK
Soffa, rokokostil, 1900-tal
Soffa, rokokostil, 1900-tal
Slutpris200 SEK
Värdering1 000 SEK
Piedestal, 1900-tal
Piedestal, 1900-tal
Slutpris700 SEK
Värdering500 SEK
Bord, Empire, Danmark, 1800-talets första hälft
Slutpris900 SEK
Värdering1 000 SEK
Karmstolar ett par, rokokostil, 1900-talets andra hälft
Slutpris200 SEK
Värdering500 SEK
Piedestal, empirestil, 1900-tal
Slutpris400 SEK
Värdering400 SEK
Stolar 2+1, gustavianska provinsarbeten, 1800-tal
Slutpris100 SEK
Värdering500 SEK
Matbord, rokokostil, 1900-talets första hälft
Slutpris200 SEK
Värdering500 SEK
Vitrinskåp, 19/2000-tal
Vitrinskåp, 19/2000-tal
Slutpris500 SEK
Värdering800 SEK
Fåtöljer ett par, rokokostil, 1900-tal
Slutpris300 SEK
Värdering500 SEK
Soffa, rokokostil, 1900-tal
Soffa, rokokostil, 1900-tal
Slutpris800 SEK
Värdering800 SEK
Kommod, tidigt 1900-tal
Kommod, tidigt 1900-tal
Slutpris300 SEK
Värdering500 SEK
Skärmvägg i 3 sektioner, 19/2000-tal
Slutpris800 SEK
Värdering500 SEK
Järnsängar 3st, 18/1900-tal
Järnsängar 3st, 18/1900-tal
Slutpris600 SEK
Värdering1 500 SEK
Bord, 1900-talets andra hälft
Bord, 1900-talets andra hälft
Slutpris1 000 SEK
Värdering800 SEK
Pall, omkring 1900-talets mitt
Slutpris100 SEK
Värdering500 SEK
Vägghylledelar, bl.a. String, 1950/60-tal
Slutpris800 SEK
Värdering500 SEK
Tebord, rokokostil, 1900-talets första hälft
Slutpris300 SEK
Värdering400 SEK
Hallmöbel 3 delar, 1900-talets andra hälft
Slutpris700 SEK
Värdering800 SEK
Visitkortsställ, 1900-talets första hälft
Slutpris600 SEK
Värdering500 SEK
Soffbord, 1900-talets slut
Soffbord, 1900-talets slut
SlutprisInga bud
Värdering500 SEK
Nattduksbord ett par, 1950/60-tal
Slutpris1 000 SEK
Värdering800 SEK
Pallar 2st, Rowac, 1900-talets första hälft
Slutpris800 SEK
Värdering1 000 SEK
Vägghörnskåp, allmoge, 1800-tal
Slutpris500 SEK
Värdering500 SEK
Fåtöljer ett par, 18/1900-tal
Fåtöljer ett par, 18/1900-tal
Slutpris100 SEK
Värdering500 SEK
Fåtöljer ett par, 18/1900-tal
Fåtöljer ett par, 18/1900-tal
Slutpris400 SEK
Värdering800 SEK
Lådfack, 18/1900-tal
Lådfack, 18/1900-tal
Slutpris1 600 SEK
Värdering1 000 SEK
Stolar 4st, gustaviansk stil, 1900-talets andra hälft
Slutpris200 SEK
Värdering500 SEK
Pall, daterad 1981
Pall, daterad 1981
Slutpris100 SEK
Värdering400 SEK
Bänk, allmoge, 1800-tal
Bänk, allmoge, 1800-tal
Slutpris700 SEK
Värdering800 SEK
Sideboard, 1950/60-tal
Sideboard, 1950/60-tal
Slutpris600 SEK
Värdering800 SEK
Vägghylla, allmoge, 1800-tal
Vägghylla, allmoge, 1800-tal
Slutpris1 600 SEK
Värdering1 000 SEK
Parkbänksgavlar 3st, 1900-talets första del
Slutpris1 100 SEK
Värdering1 000 SEK
Slutpris1 100 SEK
Värdering1 000 SEK
Hallmöbel med spegel, Fröseke, 1960-tal
Slutpris500 SEK
Värdering500 SEK
Stolar 4st, 1950/60-tal
Stolar 4st, 1950/60-tal
Slutpris400 SEK
Värdering800 SEK
Piedestal, Asien, 1900-tal
Piedestal, Asien, 1900-tal
Slutpris300 SEK
Värdering800 SEK
Blompiedestal, tidigt 1900-tal
Slutpris300 SEK
Värdering500 SEK
Barnstol, "Tripp-Trapp", Stokke, Danmark
Slutpris500 SEK
Värdering500 SEK
Bokhylla, "Facett", Bertil Fridhagen för Bodafors, 1960-tal
Slutpris200 SEK
Värdering1 500 SEK
Bokhylla, Bertil Fridhagen för Bodafors
Slutpris500 SEK
Värdering800 SEK
Stolar ett par, Lindkvists Kontorsmöbler, 1950/60-tal
Slutpris100 SEK
Värdering400 SEK
Byrå, Chippendalestil, 1900-talets första hälft
Slutpris500 SEK
Värdering400 SEK
Fällbord, 1800-tal
Fällbord, 1800-tal
Slutpris200 SEK
Värdering400 SEK
Skänkskåp, allmoge, daterat 1837
Slutpris200 SEK
Värdering800 SEK