- Möbler & SpeglarRensa filter
Vitrinskåp 3st, IKEA, 2000-tal
Slutpris400 SEK
Värdering500 SEK
Pallar för barn, ett par, 1900-talets andra hälft
Slutpris100 SEK
Värdering400 SEK
Syskrin, 18/1900-tal
Slutpris600 SEK
Värdering400 SEK
Spegel, 1800-talets andra hälft
Slutpris500 SEK
Värdering500 SEK
Pall, allmoge, 18/1900-tal
Slutpris2 200 SEK
Värdering500 SEK
Karmstolar ett par, 1900-talets andra hälft
Slutpris600 SEK
Värdering500 SEK
Lådfack, 1900-talets första hälft
Slutpris500 SEK
Värdering800 SEK
1384
Taburett, Karl Johan stil, tidigt 1900-tal
Slutpris200 SEK
Värdering500 SEK
Sybord, rokokostil, 1900-talets andra hälft
Slutpris100 SEK
Värdering400 SEK
1415
Spegel med konsolbord, 1900-talets första hälft
Slutpris400 SEK
Värdering500 SEK
1429
Spegel, art deco, 1900-talets första hälft
Slutpris400 SEK
Värdering500 SEK
Spegel, 1800-tal
Slutpris100 SEK
Värdering400 SEK
Brasskärm, tidigt 1900-tal
Slutpris600 SEK
Värdering500 SEK
Bord, 1900-talets andra hälft
Slutpris200 SEK
Värdering500 SEK
Slutpris900 SEK
Värdering500 SEK
Spegel, 1900-talets första hälft
Slutpris300 SEK
Värdering400 SEK
Pall, Gerdmans, Markaryd, 1900-talets andra hälft
Slutpris300 SEK
Värdering400 SEK
1585
Blombord, jugend, 1900-talets början
Slutpris1 200 SEK
Värdering500 SEK
1593
Taburett, gustaviansk stil, 1900-talets andra hälft
Slutpris200 SEK
Värdering400 SEK
1647
Sidobord, Messin, FInland
Slutpris100 SEK
Värdering500 SEK
1654
Byrå, barockstil, 1900-talets första hälft
Slutpris300 SEK
Värdering400 SEK
Kontorsstolar 2st, 1900-talets första hälft
Slutpris300 SEK
Värdering400 SEK
Fåtöljer ett par, omkring år 1900
Slutpris300 SEK
Värdering400 SEK
Knoppbräde, 1800-tal
Slutpris1 200 SEK
Värdering1 000 SEK
Fåtölj, omkring 1900-talets mitt
Slutpris100 SEK
Värdering400 SEK
Fåtöljer 2st
Slutpris100 SEK
Värdering400 SEK
Vägghylla, String, 1950/60-tal
Slutpris200 SEK
Värdering400 SEK
1843
Stolar ett par, "Tokyo", Yngvar Sandstöm och David Rosén för Nordiska Kompaniet, 1960
Slutpris500 SEK
Värdering500 SEK
1854
Vagga, allmoge, daterad 1882
Slutpris300 SEK
Värdering500 SEK
1871
Piedestal, omkring år 1900
Slutpris300 SEK
Värdering500 SEK
1885
Stolar 10st
Slutpris100 SEK
Värdering800 SEK
Möbler 3 delar, 1950/60-tal
Slutpris600 SEK
Värdering500 SEK
1916
Nattduksbord ett par, 1900-talets slut
Slutpris300 SEK
Värdering400 SEK
Möbler 3 delar, 1900-talets slut
Slutpris100 SEK
Värdering400 SEK
2039
Spegel, 1900-talets senare del
Slutpris200 SEK
Värdering400 SEK
2124
Möbler 2 delar, 1950/60-tal
Slutpris1 000 SEK
Värdering500 SEK
2164
Slutpris600 SEK
Värdering400 SEK
2200
Möbler 2 delar, 1940-tal
Slutpris600 SEK
Värdering400 SEK
2279
Soffor 2st, jugend, 1900-talets början
Slutpris600 SEK
Värdering500 SEK
2281
Bordsunderrede samt soffgavlar ett par
Slutpris700 SEK
Värdering400 SEK
2295
Fåtöljer ett par, rokokostil, 1900-talets senare del
Slutpris300 SEK
Värdering400 SEK
2308
Soffa och stol, jugend, tidigt 1900-tal
Slutpris700 SEK
Värdering500 SEK
2346
Slutpris600 SEK
Värdering500 SEK
2362
Stolar 2+1, 1950/60-tal
Slutpris100 SEK
Värdering500 SEK