Spegel, "Atlantik", Nordiska Kompaniet, 1928
Slutpris1 400 SEK
Värdering800 SEK
Soffa, rokokostil, 1800-tal
Soffa, rokokostil, 1800-tal
Slutpris800 SEK
Värdering400 SEK
Barnmöbler 4 delar, Ryssland
Barnmöbler 4 delar, Ryssland
Slutpris300 SEK
Värdering400 SEK
Byrå, 1950/60-tal
Byrå, 1950/60-tal
Slutpris700 SEK
Värdering500 SEK
Taburett, Karl Johan stil, 18/1900-tal
Slutpris300 SEK
Värdering500 SEK
Möbler 2 delar, 1950/60-tal
Möbler 2 delar, 1950/60-tal
Slutpris500 SEK
Värdering500 SEK
Vägghylla, 1950/60-tal
Vägghylla, 1950/60-tal
Slutpris500 SEK
Värdering500 SEK
Sideboard, 1950/60-tal
Sideboard, 1950/60-tal
Slutpris400 SEK
Värdering800 SEK
Spegel, rokokostil, 1900-tal
Spegel, rokokostil, 1900-tal
Slutpris100 SEK
Värdering400 SEK
Spegel, 1900-tal
Spegel, 1900-tal
Slutpris300 SEK
Värdering400 SEK
Badrumsskåp, Italien, 1900-talets andra hälft
Slutpris300 SEK
Värdering400 SEK
Kubbstol, daterad 1930
Kubbstol, daterad 1930
Slutpris700 SEK
Värdering500 SEK
Spegel, 19/2000-tal
1557
Spegel, 19/2000-tal
Slutpris300 SEK
Värdering400 SEK
Spegel, 19/2000-tal
Spegel, 19/2000-tal
Slutpris500 SEK
Värdering500 SEK
Herrbetjänter 2st, 1900-talets andra hälft
Slutpris1 200 SEK
Värdering500 SEK
Fällbord, empirestil, 1800-tal
1572
Slutpris200 SEK
Värdering500 SEK
Spegel, 1800-talets slut
1681
Spegel, 1800-talets slut
Slutpris100 SEK
Värdering500 SEK
Hatthylla, funkis, 1940-tal
1689
Hatthylla, funkis, 1940-tal
Slutpris200 SEK
Värdering500 SEK
Barstolar ett par, 1900-talets andra hälft
1693
Slutpris100 SEK
Värdering400 SEK
Slutpris100 SEK
Värdering500 SEK
Trappstol, 1950/60-tal
Trappstol, 1950/60-tal
Slutpris500 SEK
Värdering500 SEK
Speglar ett par, tillverkade av antika fönster
Slutpris300 SEK
Värdering400 SEK
Karmstolar ett par, rokokostil, 1900-tal
Slutpris100 SEK
Värdering400 SEK
Golvlampa, 1940/50-tal
1753
Golvlampa, 1940/50-tal
Slutpris500 SEK
Värdering400 SEK
Brickbord, Ilja Design
1756
Brickbord, Ilja Design
Slutpris300 SEK
Värdering400 SEK
Badrumsskåp, Svedbergs, 1900-talets andra hälft
1759
Slutpris200 SEK
Värdering400 SEK
Orgelpall, omkring år 1900
Orgelpall, omkring år 1900
Slutpris100 SEK
Värdering400 SEK
Kista, allmoge, daterad 1850
Kista, allmoge, daterad 1850
Slutpris300 SEK
Värdering400 SEK
Nattduksbord, 1900-talets första hälft
Slutpris500 SEK
Värdering500 SEK
Byrå, omkring 1900-talets mitt
Slutpris300 SEK
Värdering400 SEK
Spegel, 19/2000-tal
Spegel, 19/2000-tal
Slutpris200 SEK
Värdering400 SEK
Campingstol, Bruka Design, 2000-tal
Slutpris200 SEK
Värdering400 SEK
Pall, 1900-talets första hälft
Slutpris600 SEK
Värdering500 SEK
Spegel med konsolbord, 1900-talets senare del
1831
Slutpris600 SEK
Värdering400 SEK
Altanstolar ett par, jugend, tidigt 1900-tal
1836
Slutpris600 SEK
Värdering400 SEK
Blomhylla, 2000-tal
1837
Blomhylla, 2000-tal
Slutpris500 SEK
Värdering400 SEK
Pallar 3st, omkring 1900-talets mitt
1845
Slutpris400 SEK
Värdering400 SEK
Trappstol, Awab, 1950/60-tal
1846
Trappstol, Awab, 1950/60-tal
Slutpris600 SEK
Värdering500 SEK
Bord, jugend, tidigt 1900-tal
1847
Bord, jugend, tidigt 1900-tal
Slutpris200 SEK
Värdering400 SEK
Soffbord, "Karin", Bord Birger, 2000-tal
1851
Slutpris800 SEK
Värdering400 SEK
Spegel, 1800-talets slut
1866
Spegel, 1800-talets slut
Slutpris200 SEK
Värdering400 SEK
Clubfåtöljer ett par, 1900-talets första hälft
Slutpris100 SEK
Värdering800 SEK
Bordsunderrede, 1900-talets första del
1902
Slutpris400 SEK
Värdering400 SEK
Serveringsbord, omkring år 1900
1910
Slutpris400 SEK
Värdering400 SEK
Vagga, allmoge, 1800-tal
1911
Vagga, allmoge, 1800-tal
Slutpris200 SEK
Värdering400 SEK
Korgstolar 2st, 1900-talets första hälft
1912
Slutpris400 SEK
Värdering400 SEK
1926
Slutpris400 SEK
Värdering400 SEK
Blomlådor 2st, 1900-talets andra hälft
1932
SlutprisInga bud
Värdering400 SEK