- Konst & SkulpturRensa filter
1871
Ernst Leonard
Slutpris600 SEK
Värdering400 SEK
Okänd konstnär, 1800-tal
Slutpris500 SEK
Värdering400 SEK
1874
Ragnar Alyre
Slutpris400 SEK
Värdering400 SEK
1877
Ernst Leonard
Slutpris500 SEK
Värdering400 SEK
1893
Kopparstick 8st, mestadels efter Rembrandt
Slutpris600 SEK
Värdering800 SEK
1898
Okänd konstnär, daterad 1887
Slutpris100 SEK
Värdering400 SEK
1921
Lars Harry Jansson
SlutprisInga bud
Värdering400 SEK
1924
Kejsar Calle Suneson
Slutpris200 SEK
Värdering500 SEK
1936
Lars Norrman
Slutpris100 SEK
Värdering400 SEK
1964
Reinhold Ljunggren (1920-2006)
Slutpris500 SEK
Värdering800 SEK
1978
Uno Brocklnad
Slutpris500 SEK
Värdering500 SEK
2048
Konst 8 delar
Slutpris300 SEK
Värdering400 SEK
2098
Konst 3 delar
Slutpris100 SEK
Värdering400 SEK
2121
Konst 11 delar
Slutpris300 SEK
Värdering500 SEK
2138
Konst 13 delar
Slutpris200 SEK
Värdering500 SEK
2170
Tryck ett par, omkring år 1900
Slutpris1 100 SEK
Värdering400 SEK
2199
Parti konst
Slutpris700 SEK
Värdering1 000 SEK
2211
Grafik 13 delar
Slutpris600 SEK
Värdering500 SEK
2252
Parti oramad grafik
Slutpris800 SEK
Värdering800 SEK