Bord, "EJ-72", Johannes Foersom Hiort för Erik Jörgensen, Danmark
Slutpris800 SEK
Värdering1 000 SEK
Skåp, nyrenässans, 1800-talets slut
Slutpris200 SEK
Värdering1 000 SEK
Möblemang 5 delar, 1950/60-tal
Slutpris1 500 SEK
Värdering1 000 SEK
Arkivskåp, 1900-talets första hälft
Slutpris2 100 SEK
Värdering1 000 SEK
Sekretär, gustaviansk, 1800-tal
Slutpris700 SEK
Värdering800 SEK
Sekretär, gustaviansk, 1800-talets första del
Slutpris700 SEK
Värdering800 SEK
Snedklaff, 17/1800-tal
Snedklaff, 17/1800-tal
Slutpris200 SEK
Värdering1 000 SEK
Skänkskåp, allmoge, 1800-talets första hälft
Slutpris400 SEK
Värdering1 000 SEK
Soffa, Swedish Modern, 1940-tal
Slutpris500 SEK
Värdering1 000 SEK
Fåtöljer ett par, Swedish Modern, 1940-tal
Slutpris600 SEK
Värdering1 000 SEK
Fåtölj, "Stålbo", Bo Eigert, 1900-talets andra hälft
Slutpris1 000 SEK
Värdering1 000 SEK
Matbord, Skaraborgs Möbelindustri, Tibro, 1950/60-tal
Slutpris1 400 SEK
Värdering1 000 SEK
Byrå, Karl Johan, 1800-talets första hälft
Slutpris2 200 SEK
Värdering1 000 SEK
Bokhylla, 1940-tal
Bokhylla, 1940-tal
Slutpris4 400 SEK
Värdering1 000 SEK
Fällbord, 1800-talets första hälft
Slutpris900 SEK
Värdering1 000 SEK
Brickbord, Carolina Gynning
728
Brickbord, Carolina Gynning
Slutpris600 SEK
Värdering500 SEK
Blombänk, 1960-tal
Blombänk, 1960-tal
Slutpris500 SEK
Värdering400 SEK
Spegel, 1900-talets andra hälft
Slutpris400 SEK
Värdering500 SEK
Cafémöbel, 2000-tal
Cafémöbel, 2000-tal
Slutpris700 SEK
Värdering500 SEK
Sekretär, gustaviansk stil, 1800-tal
Slutpris100 SEK
Värdering800 SEK
Altanmöbel 3 delar, 2000-tal
Altanmöbel 3 delar, 2000-tal
Slutpris1 000 SEK
Värdering800 SEK
Soffa, Nielaus Jeki, 2000-tal
Soffa, Nielaus Jeki, 2000-tal
Slutpris100 SEK
Värdering1 000 SEK
Eldriven positionsstol, Himolla
Slutpris200 SEK
Värdering800 SEK
Möblemang 9 delar, 1900-talets andra hälft
Slutpris100 SEK
Värdering1 000 SEK
Bord, nyrenässans, 1800-talets slut
Slutpris300 SEK
Värdering1 000 SEK
Snurrpall, omkring år 1900
Snurrpall, omkring år 1900
Slutpris600 SEK
Värdering800 SEK
Vippbord, omkring 1900-talets mitt
Slutpris200 SEK
Värdering500 SEK
Stolar ett par, 1800-talets andra hälft
Slutpris200 SEK
Värdering500 SEK
Fåtöljer ett par, Gripsholmsmodell, 1900-talets andra hälft
Slutpris2 100 SEK
Värdering800 SEK
Stolar 6st, 1900-talets andra hälft
Slutpris1 900 SEK
Värdering800 SEK
Stolar 2 par, rokokostil, 1900-tal
Slutpris700 SEK
Värdering500 SEK
Matbord, omkring 1800-talets mitt
Slutpris500 SEK
Värdering1 000 SEK
Rökbord, 1930-tal
Rökbord, 1930-tal
Slutpris800 SEK
Värdering500 SEK
Soffbord, 1900-talets andra hälft
Slutpris100 SEK
Värdering500 SEK
Sidobord 3st, 1950/60-tal
Sidobord 3st, 1950/60-tal
Slutpris500 SEK
Värdering800 SEK
Stapelbara stolar 6st, Grythyttan
Slutpris1 600 SEK
Värdering800 SEK
Sminkbord, nyrokoko, 1800-talets andra hälft
Slutpris1 600 SEK
Värdering1 000 SEK
Bokhyllor 3st, 1950/60-tal
Bokhyllor 3st, 1950/60-tal
Slutpris1 200 SEK
Värdering1 000 SEK
Fåtöljer ett par, rokokostil, 18/1900-tal
Slutpris1 800 SEK
Värdering1 000 SEK
Taburett, gustaviansk stil, 1900-talets andra hälft
Slutpris500 SEK
Värdering800 SEK
Fåtölj, nyrokoko, 1800-talets senare del
Slutpris200 SEK
Värdering500 SEK
Fåtölj, rokokostil, 1900-tal
Fåtölj, rokokostil, 1900-tal
Slutpris700 SEK
Värdering500 SEK
Serveringsvagn, omkring 1900-talets mitt
Slutpris600 SEK
Värdering500 SEK
Snurrfåtöljer ett par, "Rondino", Yngve Ekström för Swedese
Slutpris900 SEK
Värdering1 000 SEK
Pelarbord, 1800-talets andra hälft
Slutpris1 000 SEK
Värdering800 SEK
Byrå, 1950/60-tal
Byrå, 1950/60-tal
Slutpris1 700 SEK
Värdering500 SEK
Stolar 4st, 1900-talets andra hälft
Slutpris100 SEK
Värdering500 SEK
Spelbord, rokokostil, 1800-talets andra hälft
Slutpris500 SEK
Värdering400 SEK