Bord, rokokostil, Nordiska Kompaniet, 1900-tal
Slutpris500 SEK
Värdering500 SEK
Skrivbord, omkring år 1900
Skrivbord, omkring år 1900
Slutpris900 SEK
Värdering800 SEK
Bord, 1800-tal
Bord, 1800-tal
Slutpris800 SEK
Värdering800 SEK
Skåp, 1900-tal
Skåp, 1900-tal
Slutpris900 SEK
Värdering800 SEK
Bord, barockstil, 18/1900-tal
Bord, barockstil, 18/1900-tal
Slutpris100 SEK
Värdering800 SEK
Piedestal, rokokostil, Nordiska Kompaniet, 1900-tal
Slutpris600 SEK
Värdering800 SEK
Soffbord, "Glasgow", BordBirger
Slutpris100 SEK
Värdering500 SEK
Stolar ett par, rokokostil, Nordiska Kompaniet, 1900-tal
Slutpris500 SEK
Värdering400 SEK
Fåtöljer med fotpall ett par, 1900-talets slut
Slutpris400 SEK
Värdering800 SEK
Fåtölj, 1900-talets första hälft
Slutpris600 SEK
Värdering800 SEK
Nattduksbord ett par, Nordiska Kompaniet, 1900-talets andra hälft
Slutpris600 SEK
Värdering500 SEK
Slutpris800 SEK
Värdering800 SEK
Spegel, Bror Moje, 1900-talets andra hälft
Slutpris600 SEK
Värdering500 SEK
Byrå, 1950/60-tal
Byrå, 1950/60-tal
Slutpris1 100 SEK
Värdering500 SEK
Piedestal, empirestil, 1900-tal
Slutpris500 SEK
Värdering400 SEK
Byrå, omkring 1900-talets mitt
1311
Slutpris700 SEK
Värdering800 SEK
Snurrpall, omkring år 1900
Snurrpall, omkring år 1900
Slutpris200 SEK
Värdering400 SEK
Piedestal, omkring år 1900
Piedestal, omkring år 1900
Slutpris900 SEK
Värdering500 SEK
Serveringsvagn, 1900-talets första hälft
Slutpris500 SEK
Värdering400 SEK
Blombänk, 1940-tal
Blombänk, 1940-tal
Slutpris800 SEK
Värdering500 SEK
Bord, 1900-talets första hälft
Slutpris1 000 SEK
Värdering500 SEK
Vägghylla, String, 1950/60-tal
1417
Slutpris800 SEK
Värdering500 SEK
Vapenskåp, Unisafe, KVS 2000 S
Slutpris2 000 SEK
Värdering1 000 SEK
Tamburmajor, Rörmekano, Skånes Fagerhult
1450
Slutpris500 SEK
Värdering400 SEK
Fåtöljer för barn 2st, 2000-tal
Slutpris400 SEK
Värdering400 SEK
Spegel, gustaviansk stil, 1900-tal
1462
Slutpris800 SEK
Värdering800 SEK
Soffa, jugend, tidigt 1900-tal
Slutpris700 SEK
Värdering500 SEK
Soffbord, 2000-tal
Soffbord, 2000-tal
Slutpris1 100 SEK
Värdering400 SEK
Altanmöbel 4 delar
Altanmöbel 4 delar
Slutpris100 SEK
Värdering500 SEK
Slutpris800 SEK
Värdering500 SEK
Spegel, rokokostil, 1900-tal
1598
Spegel, rokokostil, 1900-tal
Slutpris300 SEK
Värdering400 SEK
Soffbord, Möbelfabrik Carlssons & co, Bengtsfors
1599
Slutpris1 100 SEK
Värdering400 SEK
1623
Slutpris300 SEK
Värdering400 SEK
Spegel, rokokostil, Edenspegel, Gustafs
1627
Slutpris400 SEK
Värdering500 SEK
Piedestal, jugend, 1900-talets början
1632
Slutpris600 SEK
Värdering500 SEK
Slagbord, allmoge, 1800-tal
1677
Slagbord, allmoge, 1800-tal
Slutpris1 200 SEK
Värdering500 SEK
Vikspegel, omkring 1900-talets mitt
Slutpris800 SEK
Värdering500 SEK
Golvhylla för hörn, omkring år 1900
Slutpris100 SEK
Värdering800 SEK
Slutpris700 SEK
Värdering500 SEK
Byrå, rokokostil, 1900-talets andra hälft
1746
Slutpris300 SEK
Värdering400 SEK
Serveringsvagn, 1950/60-tal
1747
Serveringsvagn, 1950/60-tal
Slutpris800 SEK
Värdering400 SEK
Skomakarbänk med tillbehör, 18/1900-tal
Slutpris500 SEK
Värdering500 SEK
Fåtölj, 1900-talets slut
1752
Fåtölj, 1900-talets slut
Slutpris100 SEK
Värdering500 SEK
Spegel, 2000-tal
Spegel, 2000-tal
Slutpris200 SEK
Värdering500 SEK
Orgelpall, omkring år 1900
Orgelpall, omkring år 1900
Slutpris900 SEK
Värdering500 SEK
Speglar 2st, 1900-talets första hälft
Slutpris500 SEK
Värdering500 SEK
Karmstolar 2st
Karmstolar 2st
Slutpris100 SEK
Värdering500 SEK
Tamburmajor, Fagerhult Rörmekano
Slutpris300 SEK
Värdering400 SEK